Doceniając naszych stałych Klientów postanowiliśmy nagrodzić ich wytrwałość, opracowując dla nich program lojalnościowy.

Teraz oprócz licznych promocji proponujemy również gromadzenie punktów (sunfitek) wymiennych na nagrody w formie upustów cenowych.


Zbieraj SunFitki - odbieraj nagrody!

5 sunfitek - 30 zł

10 sunfitek - 60 zł

15 sunfitek - 100 zł

 

Regulamin promocji programu lojalnościowego w Sun-Fit :

1. Za każde wydane na zakup usługi 100 zł otrzymują Państwo -1 (jedną) "sunfitkę" w postaci stempelka na Karcie Klienta. Zakupy sumujemy w skali miesiąca.

2. Po zebraniu 5-ciu "sunfitek", można zrealizować kwotę 30 zł, po zebraniu 10-ciu "sunfitek", kwotę 60 zł, i po zebraniu 15-tu "sunfitek", kwotę 100 zł

3. Zebrane kwoty można wykorzystać na zakup dowolnych zabiegów i karnetów w firmie Sun-Fit zgodnie z obowiązującym aktualnie cennikiem.
Zakupy "sun-fitkami" dotyczą tylko usług.

4. "Sunfitek" nie wymieniamy na gotówkę, zrealizować można jedynie 5, 10 lub 15 kuponów, nie realizujemy pojedynczych "sunfitek".

5. Promocja nie jest ograniczona czasowo.

6. Karty Klienta z Sun-Fitkami są ważne 1 rok od daty ostatniego zakupu usługi za min. 100 zł. Każdy zakup usługi za min. 100 zł przedłuża ważność karty o kolejny rok !

7. Karty Klienta są imienne, "sunfitki" i nagrody przysługują klientce korzystającej z usług Sun-Fit

8. Promocja nie łączy się z innymi promocjami, dotyczy cen regularnych.

9. Jeśli Twoja znajoma wykupi u nas dowolną usługę za min. 100 zł, Ty również otrzymasz "sunfitkę" za polecenie.

10. Wyraź swoją opinię o naszych usługach na naszym funpage'u na facebooku, a w podziękowaniu dostaniesz dodatkową "sunfitkę"

Aktualizacja regulaminu - 01.01.2017 Zmiany dotyczą wszystkich wydanych dotychczas Kart Klietna.
Kupony w kolorze żółtym , z Sun-Fitkami w formie naklejki lub stempelka ważne są do dnia 30.06.2017. Po tym okresie tracą ważność.