Doceniając naszych stałych Klientów postanowiliśmy nagrodzić ich wytrwałość, opracowując dla nich program lojalnościowy.

Teraz oprócz licznych promocji proponujemy również gromadzenie punktów (sunfitek) wymiennych na nagrody w formie upustów cenowych.


Zbieraj SunFitki - odbieraj rabaty!

5 sunfitek - 30 zł

10 sunfitek - 60 zł

15 sunfitek - 100 zł

 

 

Aktualizacja regulaminu - 01.01.2017 Zmiany dotyczą wszystkich wydanych dotychczas Kart Klienta.
Kupony w kolorze żółtym , z Sun-Fitkami w formie naklejki lub stempelka ważne są do dnia 30.06.2017. Po tym okresie tracą ważność. 

 


Regulamin promocji programu lojalnościowego w Sun-Fit :

1. Za każde wydane na zakup usługi 100 zł otrzymują Państwo -1 (jedną) "sunfitkę" w postaci stempelka na Karcie Klienta. Zakupy sumujemy w skali miesiąca.

2. Po zebraniu 5-ciu "sunfitek", można zrealizować kwotę 30 zł, po zebraniu 10-ciu "sunfitek", kwotę 60 zł, i po zebraniu 15-tu "sunfitek", kwotę 100 zł

3. Zebrane kwoty można wykorzystać na zakup dowolnych zabiegów i karnetów w firmie Sun-Fit zgodnie z obowiązującym aktualnie cennikiem.
Zakupy "sun-fitkami" dotyczą tylko usług.

4. Zakupy z wykorzystaniem "sunfitek" nie są premiowane kolejnymi "sunfitkami".

5. "Sunfitek" nie wymieniamy na gotówkę, zrealizować można jedynie 5, 10 lub 15 kuponów, nie realizujemy pojedynczych "sunfitek".

6. Promocja nie jest ograniczona czasowo.

7. Karty Klienta z Sun-Fitkami są ważne 1 rok od daty ostatniego zakupu usługi za min. 100 zł. Każdy zakup usługi za min. 100 zł przedłuża ważność karty o kolejny rok !

8. Karty Klienta są imienne, "sunfitki" i nagrody przysługują klientce korzystającej z usług Sun-Fit

9. Promocja nie łączy się z innymi promocjami, dotyczy cen regularnych.

10. Jeśli Twoja znajoma wykupi u nas dowolną usługę za min. 100 zł, Ty również otrzymasz "sunfitkę" za polecenie.

11. Wyraź swoją opinię o naszych usługach na naszym funpage'u na facebooku, a w podziękowaniu dostaniesz dodatkową "sunfitkę"